Fotel biurowy MA-Expert 6.2
Symbol: MA-Expert 6.2
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1262.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA-Expert 6.2
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 1262.00
| Specyfikacja | |
| Koła transportowe | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wykończenie | Matowe |
| Wsparcie lędźwiowe | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Dodatkowe informacje | Teleskop pneumatyczny (regulacja dół/góra) |
| Dodatkowe informacje | Meble do samodzielnego montażu |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Oddychający materiał | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Typ mechanizmu | Tilt Dual + Multilock |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Kolor ramy | Srebrny |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Materiał oparcia | Siatka Nylon Mesh |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 4D |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Materiał siedziska | Nylon |
| Materiał nóg (podstawy) | Aluminium |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Głębokość produktu | 490 mm |
| Wysokość (min) | 118 cm |
| Szerokość podłokietnika | 9 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 49 cm |
| Wysokość (max.) | 135 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 80 - 90 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 35 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 27 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 40 cm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Szerokość siedziska | 51 cm |
| Szerokość | 520mm |
| Długość | 740mm |
| Wysokość | 350mm |