Fotel obrotowy Junior 4.5 Mint
Symbol: MA-JUNIOR 4.5 MINT
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 613.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MA-JUNIOR 4.5 MINT
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 613.00
| Specyfikacja | |
| Dodatkowe informacje | Teleskop pneumatyczny (regulacja dół/góra) |
| Wsparcie lędźwiowe | Tak |
| Rodzaj produktu | Fotel obrotowy |
| Kolor siedziska | Niebieski |
| Kolor oparcia | Niebieski |
| Materiał siedziska | Pianka |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ oparcia | Oparcie siatkowe |
| Typ siedziska | Miękkie siedzisko |
| Podłokietnik | Tak |
| Zagłówek | Nie |
| Wysokość produktu | 870 mm |
| Wysokość (max.) | 97 cm |
| Szerokość produktu | 640 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 50 cm |
| Szerokość siedziska | 44 |
| Wysokość siedziska (min.) | 40 cm |
| Szerokość | 530mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 600mm |
• Unikaj zbyt intensywnego wahania się na krześle, ponieważ może to prowadzić do upadku.
• Upewnij się, że wszystkie części są dobrze zamontowane przed użyciem krzesła.
• Możliwość przewrócenia się podczas regulacji wysokości.