GEMBIRD KABEL USB TYP-C POWER DELIVERY (PD) 60 W, "PREMIUM SILICON", OPLOT SILIKONOWY, 1.5 M, CZARNY
Symbol: CC-USB2S-CMCM-1.5M-BK
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 22.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CC-USB2S-CMCM-1.5M-BK
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 22.00
| Specyfikacja | |
| Złączka 1 | USB C |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Materiał płaszcza przewodu | Silikon |
| Złącze 2 | Męska |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Gbit/s |
| Typ przewodu | Round cable |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | USB C |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze 1 | Męska |
| Prąd wejściowy (maks.) | 3 A |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Głębokość opakowania | 80 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Wysokość opakowania | 151 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 63 g |
| Szerokość opakowania | 20 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 80mm |