GEMBIRD REGULOWANY STOJAK NA MONITOR/LAPTOP (KSZTAŁT PROSTOKĄTNY)
Symbol: MS-TABLE-01
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 71.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MS-TABLE-01
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 71.00
| Specyfikacja | |
| Orientacja | Krajobraz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Zakres regulacji wysokości | 100 - 140 mm |
| Opcja regulacji wysokości | Tak |
| Regulowana głębokość | Nie |
| Typ regulacji wysokości | Ręczny |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Typ mocowania | Biurko |