GEMBIRD STOJAK NA TELEWIZOR 45" - 90"
Symbol: TVS-D90F-01
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 175.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TVS-D90F-01
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 175.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga produktu | 6 kg |
| Głębokość (max.) | 52,5 cm |
| Wysokość produktu | 800 mm |
| Szerokość produktu | 970 mm |
| Głębokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Szerokość opakowania | 970 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Koła | Nie |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,29 m (90") |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 114,3 cm (45") |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Szerokość | 170mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 970mm |