GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA (BEZ REGULACJI) 43"-100"
Symbol: WM-100F-01
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 86.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WM-100F-01
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 86.00
| Specyfikacja | |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga produktu | 2,92 kg |
| Szerokość produktu | 952 mm |
| Wysokość produktu | 156 mm |
| Głębokość (max.) | 3,1 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 174 mm |
| Szerokość opakowania | 960 mm |
| Wysokość opakowania | 227 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,57 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Regulacja pochylenia | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 900 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 700 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 500 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 150 x 150 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 150 |
| Interfejs do montażu panelu | 150 x 100 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Szerokość | 955mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 33mm |
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.