GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA DIGITAL SIGNAGE W ORIENTACJI PIONOWEJ (POCHYLENIE) 37"-75"
Symbol: WM-75T-03
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 121.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WM-75T-03
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 121.00
| Specyfikacja | |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Głębokość (max.) | 7 cm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 5° |
| Obrotowe | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 190,5 cm (75") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 600 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Szerokość | 653mm |
| Długość | 72mm |
| Wysokość | 173mm |
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.