GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA (REGULOWANY) 32"-65"
Symbol: WM-65T-PRO-01
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 115.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WM-65T-PRO-01
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 115.00
| Specyfikacja | |
| Liczba ramion | 2 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Prosty montaż | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga produktu | 2,05 kg |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Szerokość produktu | 540 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,25 kg |
| Szerokość opakowania | 550 mm |
| Wysokość opakowania | 260 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 12° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Maksymalna wielkość ekranu | 165,1 cm (65") |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 150 x 150 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 150 |
| Interfejs do montażu panelu | 150 x 100 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Szerokość | 545mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 54mm |
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.