GEMBIRD UCHWYT SUFITOWY DO TELEWIZORA Z PEŁNYM ZAKRESEM RUCHU (REGULOWANY), 19" - 43"
Symbol: CM-43ST-01
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 95.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: CM-43ST-01
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 95.00
| Specyfikacja | |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
| Głębokość (max.) | 17 cm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
| Szerokość produktu | 431 mm |
| Szerokość opakowania | 226 mm |
| Głębokość opakowania | 344 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,98 kg |
| Wysokość opakowania | 85 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 90° |
| Model | Pełny ruch |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obracany | -45 - 45° |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Typ mocowania | Sufit |
| Minimalna wielkość ekranu | 48,3 cm (19") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Szerokość | 348mm |
| Długość | 230mm |
| Wysokość | 98mm |
• Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora.
• Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta.
• Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu.