GEMBIRD UNIWERSALNA ŁADOWARKA SIECIOWA USB-A, BIAŁA
Symbol: TA-UC-1A12-01
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 24.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: TA-UC-1A12-01
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 24.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc adaptera AC | 24 W |
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 2,4 A |
| Moc rzeczywista | 12 W |
| Prąd wyjściowy (5V) | 2,4 A |
| Prąd wyjściowy adaptera AC | 2,4 A |
| Napięcie wyjściowe (max) | 5 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc maksymalna | 24 W |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 0.3 A |
| Moc wyjściowa portu 1 | 12 W |
| Waga produktu | 71 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zasada działania | Kontakt |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Liczba wyjść | 1 wyjś. |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Kompatybilność ładowarki | Smartwatch |
| Kompatybilność ładowarki | Tablet |
| Kompatybilność ładowarki | Smartfon |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 12 W |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 47mm |
| Wysokość | 80mm |