GENESIS GŁOŚNIKI 2.0 HELIUM 100BT RGB NCS-1635
Symbol: NCS-1635
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 229.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NCS-1635
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 229.00
| Specyfikacja | |
| Źródło zasilania | USB |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Zastosowanie | PC/Laptop |
| Regulacja głośności | Przyciski |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wzmacniacz dołączony | Nie |
| Moc satelit rms | 10 W |
| Pasmo przenoszenia głośnika satelit. | 120 - 20000 Hz |
| Czułość głośnika satelitarnego | 10 dB |
| Liczba głośników satelitarnych | 2 |
| Szerokość | 122mm |
| Długość | 234mm |
| Wysokość | 253mm |