G&G 15116 nabój z tuszem 2 szt. Zamiennik Wysoka (XL) wydajność Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 574146
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 263.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 574146
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 263.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Bliźniaczy pakiet |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Ilość sztuk | 2 |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kompatybilność | Deskjet 1000 |
| Szerokość | 190mm |
| Długość | 600mm |
| Wysokość | 150mm |