GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CUBE 12AH 12V/12.8V 153.6WH LFPGC12V12AH
Symbol: LFPGC12V12AH
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 262.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LFPGC12V12AH
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 262.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność baterii | 153,6 Wh |
| Pojemność baterii | 12 Ah |
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Napięcie baterii | 12,8 V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Maksymalny prąd rozładowania | 20 A |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 155 x 100 x 100 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Szerokość | 179mm |
| Długość | 123mm |
| Wysokość | 133mm |
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global