GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CUBE 20AH 12V/12.8V 256WH LFPGC12V20AH
Symbol: LFPGC12V20AH
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 394.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LFPGC12V20AH
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 394.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność baterii | 256 Wh |
| Pojemność baterii | 20 Ah |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Czas eksploatacji baterii | 10 lat(a) |
| Napięcie baterii | 12,8 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 185 x 80 x 170 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Szerokość produktu | 185 mm |
| Szerokość | 208mm |
| Długość | 105mm |
| Wysokość | 205mm |
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global