GREEN CELL AKUMULATOR LIFEPO4 CUBE 50AH 12V/12.8V 640WH LFPGC12V50AH
Symbol: LFPGC12V50AH
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 832.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LFPGC12V50AH
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 832.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność baterii | 640 Wh |
| Pojemność baterii | 50 Ah |
| Maksymalny prąd rozładowania | 75 A |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-żelazowo-fosforanowa (LiFePO4) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Zielony |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 230 x 140 x 210 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 270mm |
| Wysokość | 270mm |
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global