GREEN CELL AKUMULATOR ŻELOWY AGM01 6V 12AH
Symbol: AGM01
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 73.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AGM01
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 73.00
| Specyfikacja | |
| Czas eksploatacji baterii | 5 lat(a) |
| Technologia baterii | Ołowiany (VRLA) |
| Napięcie baterii | 6 V |
| Pojemność baterii | 12 Ah |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba baterii włączone | 1 szt. |
| Kompatybilność | UPS, electric toys, alarm systems, monitoring or portable devices |
| Wysokość produktu | 94 mm |
| Wysokość (ze złączami) | 10 cm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Waga produktu | 1,65 kg |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 105mm |
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global