GREEN CELL AKUMULATOR ŻELOWY AGM10 12V 20AH
Symbol: AGM10
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 169.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AGM10
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 169.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność marki | Uniwersalne |
| Model | Radio-Controlled (RC) Model Accessories & Supplies |
| Typ produktu | Bateria |
| Szerokość produktu | 77 mm |
| Waga produktu | 5,2 kg |
| Głębokość produktu | 181 mm |
| Wysokość produktu | 167 mm |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 175mm |
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global