GREEN CELL KABEL KABGC20 GC POWERSTREAM USB-A - MICRO USB 120CM, SZYBKIE ŁADOWANIE ULTRA CHARGE, QC 3.0
Symbol: KABGC20
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 29.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KABGC20
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 29.00
| Specyfikacja | |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 2 | Micro-USB B |
| Złącze 2 | Męska |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Złączka 1 | USB A |
| Złącze 1 | Męska |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 20mm |
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global