GREEN CELL KABEL KABGC31 GC POWERSTREAM USB-C - USB-C 30CM, POWER DELIVERY 60W, ULTRA CHARGE, QC 3.0
Symbol: KABGC31
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 29.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KABGC31
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 29.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 480 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 0,48 Gbit/s |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Złącze 1 | Męska |
| Maksymalne zasilanie USB | 60 W |
| Wersja USB | USB 2.0 |
| Złącze 2 | Męska |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złączka 2 | USB C |
| Złączka 1 | USB C |
| Zasilanie USB | Tak |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Długość kabla | 0,3 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 200mm |
| Wysokość | 10mm |
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global