GREEN CELL UPS POWERPROOF 1050W/1500VA CZYSTA SINUSOIDA
Symbol: UPSLP1050
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 899.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPSLP1050
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 899.00
| Specyfikacja | |
| Moc rzeczywista | 1050 W |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Tower |
| Ilość gniazd sieciowych | 5 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Pojemność baterii | 9 Ah |
| Zimny start | Tak |
| Szerokość | 290mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 240mm |
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global