GREEN CELL ZASILACZ AD40P ASUS 19V 2.37A 45W
Symbol: AD40P
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 85.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD40P
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 85.00
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Prąd wyjściowy | 2,37 A |
| Moc rzeczywista | 45 W |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Napięcie operacyjne | 19 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Kompatybilność z marką | Asus |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Kompatybilność | R540 X200C X200M X201E X202E Vivobook F201E S200E ZenBook UX31A UX32V |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 146 g |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Model | Bateria |
| Szerokość | 177mm |
| Długość | 121mm |
| Wysokość | 50mm |
• Nie otwierać obudowy zasilacza.
• Chronić przed wilgocią.
• Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika.
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global