GREEN CELL ZASILACZ AWARYJNY UPS06 AIO 600VA 360W
Symbol: UPS06
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 377.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: UPS06
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 377.00
| Specyfikacja | |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 230 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 240 V |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 600 VA |
| Moc rzeczywista | 360 W |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 220 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 230 V |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 2 ms |
| Przebieg falowy | Sinusoida aproksymowana |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ ekranu | LCD |
| Waga produktu | 3,55 kg |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 270 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Port USB | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Czas ładowania | 8 h |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Szerokość | 250mm |
| Długość | 130mm |
| Wysokość | 370mm |
CSG S.A.
rtm. Witolda Pileckiego 8
32-050 Skawina
Poland
support@greencell.global