GREENBLUE LAMPA SOLARNA LED NA SŁUPEK. 100X100MM, DASZEK KOPERTOWY, 3200K GB128 WW
Symbol: GB128 WW
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 64.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GB128 WW
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 64.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Ściana/Słupek |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Ulica |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Wejście |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Patio |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Fasada |
| Nadaje się do użytku na zewnątrz | Ogród |
| Kolor światła | Ciepłe białe |
| Model | Zewnętrzne oświetlenie postument/słup |
| Prosty montaż | Tak |
| Żywotność baterii | 8 h |
| Rodzaj baterii | Ni-MH |
| Rodzaj zasilania | Słoneczny |
| Napięcie baterii | 2,5V |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Kolor światła | Neutralne białe |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 125mm |