Gamepad WRL FORCE GC300 W WHITE MSI
Symbol: 522212
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 336.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 522212
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 336.00
| Specyfikacja | |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 230 g |
| Wysokość produktu | 68 mm |
| Głębokość produktu | 111 mm |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 467 g |
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla | 2 m |
| Zakres częstotliwości | 2,4 GHz |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB 2.0 |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Klawisze funkcyjne do gier | D-pad |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk start |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Makro |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk powrotu |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk zasilania |
| Klawisze funkcyjne do gier | Przycisk Turbo |
| Technologia kontroli gier | Analogowy |
| Obsługiwane platformy gier | PC |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 175mm |