Garnek ze skład.uszami+pokrywka MR-3530-24 5,5L
Symbol: MR-3530-24
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 112.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MR-3530-24
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 112.00
| Specyfikacja | |
| Składany uchwyt | Tak |
| Kolor uchwytu | Czarny/Czerwony |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Ceramika |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Prąd elektryczny |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Płyta jednolita |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Gaz |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Halogen |
| Odpowiedni dla rodzajów płyt grzewczych | Indukcja |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Tworzywo wieka | Szkło |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Pojemność garnka | 5,5 l |
| Średnica garnka | 24 cm |
| Liczba pokrywek | 1 |
| Ilość garnków | 1 szt. |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 170mm |