Głośnik TRUST GXT612 CETIC BT
Symbol: 24970
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 198.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 24970
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 198.00
| Specyfikacja | |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 1,14 kg |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Ilość sztuk | 2 |
| Impedancja | 2 Ω |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 18 W |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Średnica sterownika | 6 cm |
| Ilość głośników | 2 |
| Ilość przetworników | 2 |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 175mm |
| Wysokość | 160mm |
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj kontaktu urządzenia z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.