Głośniki TRUST GXT 38 2.1 Ultimate Bass
Symbol: 19023
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 414.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 19023
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 414.00
| Specyfikacja | |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 429 x 290 x 347 mm |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Ustawienia korektora | Nie |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Szerokość | 437mm |
| Długość | 301mm |
| Wysokość | 291mm |
• Przechowuj z dala od źródeł ciepła.
• Unikaj kontaktu urządzenia z wodą.
• Nie otwieraj obudowy urządzenia.