Glovii GB2G koc elektryczny Elektrycznie ogrzewany kocyk 9 W Szary Poliester
Symbol: GB2G
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 347.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GB2G
Dostępność: Mało 14 szt.
Cena: 347.00
| Specyfikacja | |
| Liczba osób | 2 os. |
| Ilość stref temperatury | 3 |
| Wi-Fi | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Nie |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Wodoodporność | Nie |
| Zdalnie sterowany | Nie |
| Żywotność baterii | 4 h |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ regulacji temperatury | Mechaniczny |
| Model | Elektrycznie ogrzewany kocyk |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Oddychający materiał | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Moc | 9 W |
| Opóźniony start timera | Nie |
| Materiały | Poliester |
| Wbudowany zegar | Nie |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 1,15 kg |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Instrukcja dotycząca prania | Prać mechanicznie w niskiej temperaturze |
| Zmywalny | Tak |
| Szerokość | 320mm |
| Długość | 260mm |
| Wysokość | 120mm |