Gniazdo Keystone A-LAN MKB-S6-1 (kat. 6; RJ-45)
Symbol: MKB-S6-1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 26.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MKB-S6-1
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 26.00
| Specyfikacja | |
| Materiały | Metal |
| Rodzaj złącza | Żeńskie |
| Rozmiar przewodu AWG | 22/24 |
| Współczynnik kształtu złącza | Prosty |
| Opór styku | 20 mΩ |
| Prąd | 1,5 A |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Złącze(a) | RJ45 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 70 °C |
| Szerokość | 55mm |
| Długość | 55mm |
| Wysokość | 20mm |