Gofrownica Clatronic WA 3491 (1200W; kolor czarny)
Symbol: WA 3491 czarny
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 125.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: WA 3491 czarny
Dostępność: Średnia dostępność 27 szt.
Cena: 125.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Powierzchnia wypalająca | 18 cm |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Robienie kanapek | Nie |
| Kształt wafla | Serce |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Grillowanie | Nie |
| Regulowany termostat | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Liczba wafli | 5 gof. |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1200 W |
| Szerokość | 275mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 225mm |