Golarka ADLER AD 2945
Symbol: AD 2945
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 96.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AD 2945
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 96.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Gumowe uchwyty | Tak |
| Blokada podróżna | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zmywalny | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas ładowania | 1,5 godz |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 60 min |
| Źródło zasilania | Bateria/USB |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga produktu | 410 g |
| Głębokość produktu | 74 mm |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wodoodporność | IPX7 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Ilość głowic | 3 głowice |
| Wysuwany trymer | Tak |
| System golący | Golarka rotacyjna |
| Trymer | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Szerokość | 220mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 150mm |
• Unikaj kontaktu z ostrzami podczas użytkowania.
• Nie zanurzaj golarki w wodzie.
• Przechowuj produkt z dala od dzieci.