Golarka Braun Series 5 52-B1000S
Symbol: 52-B1000S
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 535.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 52-B1000S
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 535.00
| Specyfikacja | |
| Liczba końcówek/ostrzy | 3 |
| Tryby golenia | Intensywny |
| Tryby golenia | Normalny |
| Wodoodporność | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zmywalny | Tak |
| Liczba trybów golenia | 2 |
| Trymer | Nie |
| Tryb turbo | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| System golący | Golarka foliowa |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Szerokość produktu | 64 mm |
| Wysokość produktu | 166 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 173 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ładowarka | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| Szerokość | 105mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 240mm |