Golarka MESKO MS 2926
Symbol: MS 2926
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 64.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MS 2926
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 64.00
| Specyfikacja | |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 , 50/60 Hz |
| Czas ładowania | 8 godz |
| Czas pracy | 30 min |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
| Technologia SyncroSonic | Nie |
| Chłodzenie | Nie |
| Wolne od wibracji | Nie |
| Liczba końcówek/ostrzy | 3 |
| Typ kontroli | Wysuwany |
| Precyzyjny trymer | Nie |
| System golący | Golarka rotacyjna |
| Trymer | Tak |
| System nawilżania | Nie |
| Ilość | 1 |
| Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora | Tak |
| Wskaźnik pełnego naładowania akumulatora | Tak |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 190mm |
| Wysokość | 150mm |