Golarka do ciała PHILIPS BodyGroom BG3485/15
Symbol: BG3485/15
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 336.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BG3485/15
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 336.00
| Specyfikacja | |
| Nie wymaga konserwacji — nie trzeba smarować | Tak |
| Maksymalna długość włosa | 5 mm |
| Minimalna długość włosa | 2 mm |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Samowystarczalne ostrza | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 8 h |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 80 min |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Ilość załączników | 3 |
| Szerokość | 63mm |
| Długość | 125mm |
| Wysokość | 196mm |