Golarka do tkanin Philips GC026/80
Symbol: GC026/80
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 87.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GC026/80
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 87.00
| Specyfikacja | |
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Usuwalny pojemnik | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Lekkie | Tak |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Szerokość produktu | 123 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Głębokość opakowania | 168 mm |
| Wysokość opakowania | 84 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Szerokość opakowania | 97 mm |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Szerokość | 165mm |
| Długość | 90mm |
| Wysokość | 80mm |