Sokowirówka BOSCH MES 3500 (750W; kolor srebrny)
Symbol: MES 3500
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 637.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: MES 3500
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 637.00
| Specyfikacja | |
| Pojemnik na miąższ | 2 l |
| Pojemność miski | 1,25 l |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Średnica otworu na produkty | 7,3 cm |
| Automatyczne oddzielanie miąższu | Tak |
| Moc | 700 W |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Głębokość opakowania | 355 mm |
| Szerokość opakowania | 255 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,5 kg |
| Wysokość opakowania | 450 mm |
| Tworzywo filtra | Stal nierdzewna |
| Ostrzeżenia | Trzymać urządzenie i przewód zasilający z dala od gorących powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych cieczach. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. |
| Szerokość | 475mm |
| Długość | 285mm |
| Wysokość | 370mm |
Robert Bosch Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
Poland
securitysystems@pl.bosch.com