Sokowirówka Black+Decker BXJE600E (600W; czarny)
Symbol: ES9240020B
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 331.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ES9240020B
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 331.00
| Specyfikacja | |
| Pojemność pojemnika na sok | 0,55 l |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Pojemnik na miąższ | Tak |
| Pojemnik na miąższ | 1,2 l |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Ilość prędkości | 2 |
| Średnica otworu | 6,2 cm |
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Moc | 600 W |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 288mm |
| Długość | 217mm |
| Wysokość | 355mm |
• Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi.
• Trzymać urządzenie i przewód zasilający z dala od gorących powierzchni.
• Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych cieczach.