Sokowirówka PHILIPS HR 1856/70
Symbol: HR1856/70
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 511.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HR1856/70
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 511.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Pojemnik na miąższ | Tak |
| Pojemnik na miąższ | 1,2 l |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Średnica otworu na produkty | 7,5 cm |
| Długość przewodu | 1 m |
| System blokowania | Uchwyt zabezpieczający |
| QuickClean | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Typ produktu | Sokowirówka wolnoobrotowa |
| Ilość prędkości | 1 |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Pojemność miski | 2 l |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Zacisk zabezpieczający | Tak |
| Pojemność dzbanka na sok | 800 ml |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 800 W |
| Szerokość | 255mm |
| Długość | 455mm |
| Wysokość | 250mm |