Sokowirówka PHILIPS HR1921/20
Symbol: HR1921/20
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1122.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HR1921/20
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1122.00
| Specyfikacja | |
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Pojemnik na sok | Nie |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Pojemność miski | 1 l |
| Zdejmowalna część tnąca | Nie |
| Regulacja prędkości | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Szeroki otwór wejściowy | Tak |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Pojemnik na miąższ | 2,1 l |
| Ilość prędkości | 2 |
| Średnica otworu na produkty | 8 cm |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Typ produktu | Sokowirówka |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1100 W |
| Głębokość produktu | 296 mm |
| Wysokość produktu | 432 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 320 x 330 x 550 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Szerokość opakowania | 320 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,7 kg |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Głębokość opakowania | 550 mm |
| Liczba nasadek | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Książka z przepisami | Tak |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Materiał oprócz dzbanka | Poli(styren-co-akrylonitryl) |
| Materiał dzbanka | Żywica styrenowo-akrylonitrylowa (SAN) |
| Materiał obudowy | Metal |
| Szerokość | 559mm |
| Długość | 339mm |
| Wysokość | 333mm |