Sokowirówka SAGE SJS700SIL4EEU1
Symbol: SJS700SIL4EEU1
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 3033.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SJS700SIL4EEU1
Dostępność: Mało 1 szt.
Cena: 3033.00
| Specyfikacja | |
| Pojemnik na sok | Tak |
| Pojemność pojemnika na sok | 1,2 l |
| Pojemnik na miąższ | 1,5 l |
| Pojemnik na miąższ | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Bieg wsteczny | Tak |
| Typ produktu | Sokowirówka wolnoobrotowa |
| Moc | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Głębokość produktu | 207 mm |
| Wysokość produktu | 445 mm |
| Szerokość produktu | 227 mm |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Dzbanek | Tak |
| Materiały | ABS |
| Materiał dzbanka | Tritan |
| Szerokość | 270mm |
| Długość | 390mm |
| Wysokość | 450mm |
• Nie zanurzać urządzenia w wodzie ani innych cieczach.
• Trzymać urządzenie i przewód zasilający z dala od gorących powierzchni.
• Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi.