Soundbar LG S90TY
Symbol: S90TY
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2637.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: S90TY
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 2637.00
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane formaty plików wideo | Nieobsługiwany |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Radio FM | Nie |
| Wbudowany chromecast | Tak |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | Dolby Vision |
| Technologia High Dynamic Range (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Obsługa Apple AirPlay 2 | Tak |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Możliwość montażu na ścianie | Nie |
| Zakresy tunera | Nieobsługiwany |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Spotify Connect | Tak |
| Pobór mocy | 105 W |
| Zużycie energii soundbaru | 65 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zużycie energii Subwoofera | 40 W |
| Waga panelu głośnikowego | 5,65 kg |
| Szerokość głośnika niskotonowego | 20,2 cm |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Wysokość głośnika niskotonowego | 40,7 cm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Głebokość głośnika niskotonowego | 40,3 cm |
| Ciężar głośnika niskotonowego | 10 kg |
| Szerokość produktu | 1250 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,2 kg |
| Wysokość opakowania | 572 mm |
| Szerokość opakowania | 1345 mm |
| Głębokość opakowania | 261 mm |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS-HD Master Audio |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS-HD HR |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby TrueHD |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Digital Plus |
| Wbudowane dekodery dzwieku | Dolby Atmos |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS:X |
| Wbudowane dekodery dzwieku | DTS Digital Surround |
| Moc wyjściowa (RMS) | 570 W |
| Kanały wyjścia audio | 5.1.3 kan. |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC) | Tak |
| Tryby korekcji | AI Sound Pro, Bass Blast, Bass Blast+, Gra, Film, Muzyka, Sport, Standardowy |
| Tryb gry | Tak |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Wejście cyfrowe, optyczne audio | 1 |
| Kodek bluetooth | SBC / AAC |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wejście AUX | Nie |
| Port USB | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba wyjść HDMI | 1 |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.1 |
| Obsługiwane karty pamięci | Nieobsługiwany |
| HDMI in | 1 |
| Certyfikat Digital Living Network Alliance (DLNA) | Nie |
| Dołączony odtwarzacz/nagrywarka DVD | Nie zawiera |
| Typ głośnika niskotonowego | Subwoofer aktywny |
| Łączność z subwooferem | Bezprzewodowy |
| Bass reflex | Tak |
| Dołączony subwoofer | Tak |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 220 W |
| Czułość głośnika niskotonowego | 86 dB |
| Średnica głośnika nisko tonowego (subwoofer) | 20,3 cm (8") |
| Lokalizacja subwoofera | Oddzielny |
| Impedancja subwoofera | 3 Ω |
| Impedancja | 6 Ω |
| Ilość głośników | 10 |
| Moc panelu głośnikowego RMS | 350 W |
| Technologie LG (AV/TV) | AI Sound Pro |
| Technologie LG (AV/TV) | WOW Interface |
| Technologie LG (AV/TV) | Works with Amazon Alexa |
| Technologie LG (AV/TV) | WOW Orchestra |
| Technologie LG (AV/TV) | Works With Google Assistant |
| Szerokość | 1340mm |
| Długość | 256mm |
| Wysokość | 565mm |
• Nie wystawiaj urządzenia na działanie wilgoci lub wody.
• Urządzenie zawiera komponenty elektryczne - nie otwieraj obudowy.
• Przeczytaj i zachowaj instrukcję obsługi.