Stacja bramowa Villa HIKVISION DS-KV8413-WME1©
Symbol: DS-KV8413-WME1(C)
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1209.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-KV8413-WME1(C)
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1209.00
| Specyfikacja | |
| Kolor | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 128 GB |
| Kancelacja echa | Tak |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Ilość głośników | 1 |
| pojemność transmisji | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Funkcja wykrywania ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Głośnik | Tak |
| Gniazdo karty pamięci | Tak |
| Ilość przycisków | 4 |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Sterowniki wideo | H.264 |
| Właściwe wykorzystanie | Zewnętrzna |
| Diody LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Przeznaczenie | Pionowa |
| Kod IK | IK08 |
| Kolor produktu | Szary |
| Pobór mocy | 10 W |
| Waga produktu | 380 g |
| Szerokość produktu | 91 mm |
| Wysokość produktu | 174 mm |
| Głębokość produktu | 29 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 95% |
| Temperatura pracy stacji operującej (T-T) | -40 - 53 °C |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Fast Ethernet |
| Obsługa PoE | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, RSTP |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Wi-Fi | Tak |
| Jednostka zewnętrzna w zestawie | Tak |
| Zainstalowany system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Kąt widzenia w poziomie | 124° |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p |
| Kąt widzenia (pionowy) | 75° |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Megapiksele | 2 MP |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 3 m |
| Tryb nocny | Tak |
| Szerokość | 225mm |
| Długość | 140mm |
| Wysokość | 125mm |
• Produkt zawiera części elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku demontażu.
• Nie narażać na działanie wilgoci i ekstremalnych temperatur, gdyż może to spowodować uszkodzenie urządzenia.
• Urządzenia elektryczne mogą być źródłem porażenia prądem. Nie otwierać obudowy bez odłączenia od zasilania.
Hikvision Poland Sp. z o.o.
Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Poland
sales.eu@hikvision.com