Suszarka Pegasus 150 Black Diamond 81690 LEIFHEIT
Symbol: 81690
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 201.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 81690
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 201.00
| Specyfikacja | |
| Model | Suszarka do bielizny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Wysokość produktu | 870 mm |
| Głębokość po złożeniu | 54,5 cm |
| Wysokość po złożeniu | 7 cm |
| Szerokość po złożeniu | 94,5 cm |
| Szerokość produktu | 1570 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 950mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 70mm |
• Upewnij się, że suszarka jest prawidłowo zamocowana przed użyciem.
• Trzymaj dzieci z dala od suszarki podczas jej użytkowania.
• Nie przeciążaj suszarki ponad zalecaną masę.