Suszarka Vileda Doble
Symbol: 157245
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 252.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 157245
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 252.00
| Specyfikacja | |
| Powierzchnia suszenia | 22 m |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Materiały | Aluminium, Stal |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Suszarka na pranie |
| Wysokość po rozłożeniu | 97 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 60 cm |
| Długość po złożeniu | 130 cm |
| Długość po rozłożeniu | 209 cm |
| Wysokość po złożeniu | 8 cm |
| Szerokość po złożeniu | 60 cm |
| Szerokość | 595mm |
| Długość | 1295mm |
| Wysokość | 70mm |