Suszarka Vileda Infinity FLEX
Symbol: 169959
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 333.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 169959
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 333.00
| Specyfikacja | |
| Koła transportowe | Tak |
| Powierzchnia suszenia | 30 m |
| Kolor produktu | Biały |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Rury teleskopowe | Tak |
| Materiały | Aluminium, Stal nierdzewna |
| Model | Suszarka na pranie |
| Wysokość po rozłożeniu | 128 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 304 cm |
| Głębokość po rozłożeniu | 56 cm |
| Szerokość po złożeniu | 122 cm |
| Wysokość po złożeniu | 8 cm |
| Głębokość po złożeniu | 56 cm |
| Szerokość | 575mm |
| Długość | 1250mm |
| Wysokość | 88mm |