Suszarka Vileda King Ultimate (czarny)
Symbol: 174096
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 211.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 174096
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 211.00
| Specyfikacja | |
| Powierzchnia suszenia | 20 m |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Stal |
| Koła transportowe | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Suszarka do bielizny |
| Szerokość produktu | 1740 mm |
| Waga produktu | 3,05 kg |
| Wysokość produktu | 1120 mm |
| Głębokość produktu | 560 mm |
| Szerokość po złożeniu | 56 cm |
| Głębokość po złożeniu | 13 cm |
| Wysokość po złożeniu | 106 cm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 600mm |
| Długość | 60mm |
| Wysokość | 1060mm |
• Nie przeciążaj suszarki ponad zalecaną masę.
• Upewnij się, że suszarka jest prawidłowo zamocowana przed użyciem.
• Trzymaj dzieci z dala od suszarki podczas jej użytkowania.