Suszarka Vileda King
Symbol: 157247
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 189.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 157247
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 189.00
| Specyfikacja | |
| Kółka | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Powierzchnia suszenia | 20 m |
| Materiały | Aluminium |
| Materiały | Stal |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Suszarka do bielizny |
| Szerokość produktu | 1740 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Szerokość po złożeniu | 57 cm |
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Wysokość produktu | 910 mm |
| Głębokość po złożeniu | 13 cm |
| Wysokość po złożeniu | 106 cm |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Szerokość | 1055mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 63mm |