Suszarka Vileda Premium 2in1
Symbol: 157332
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 206.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 157332
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 206.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Koła transportowe | Tak |
| Materiały | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Model | Suszarka podłogowa do ubrań |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 91 mm |
| Wymiary produktu złożonego | 570 x 130 x 1060 mm |
| Waga produktu | 3,07 kg |
| Głębokość produktu | 57 mm |
| Powierzchnia suszenia | 18 m |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 555mm |
| Długość | 1060mm |
| Wysokość | 60mm |