Suszarka Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500
Symbol: BHR5851EU
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 317.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BHR5851EU
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 317.00
| Specyfikacja | |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość przewodu | 1,7 m |
| Moc | 1800 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 V |
| Waga produktu | 595 g |
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Szerokość produktu | 144 mm |
| Wysokość produktu | 237 mm |
| Ilość prędkości | 3 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Końcówka koncentratora | Tak |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 85mm |
| Wysokość | 285mm |
• Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania.
• Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku.
• Przechowywać poza zasięgiem dzieci.
Xiaomi Technology Polska Sp. z o.o.
Postępu 14b
02-676 Warszawa
Poland
service.pl@support.mi.com