Suszarka do grzybów, warzyw i owoców GreenBlue GB190 (250W; kolor biały)
Symbol: GB190
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 162.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GB190
Dostępność: Mało 3 szt.
Cena: 162.00
| Specyfikacja | |
| Liczba rusztów | 5 |
| Kolor produktu | Biały |
| Grate diameter | 32 cm |
| Moc | 250 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Szerokość | 335mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 255mm |
• Unikaj kontaktu z wodą, aby zapobiec porażeniu prądem.
• Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed czyszczeniem.
• Przechowuj urządzenie w miejscu niedostępnym dla dzieci.